Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még babás, ha majd...

Lehetek még babás, ha majd újra próbálkozunk?

Figyelt kérdés
Húgyúti fertőzés miatt egy hónapra antibiotikumos kezelést kapok, a baba projektet is fel kellett emiatt függesztenem.
2008. máj. 18. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is voltam hasonló helyzetben. Persze, hogy lehet utána próbálkozni!!! Semmi akadálya nem lesz, ha már nem fogsz antibiotikumot szedni!
2008. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a babaprojekt a fertőzés elmúlásakor újraindulhat. Leginkább az antibiotikum nem tenne jót a korai terhességnek, ezért inkább stop, meg a párod is figyeljen, mert nehogy ide-oda passzoljátok azt a fertőzést!! Ha meggyógyulsz már nem kell aggódni, semmi nem módosul a méhed környékén, úgyanúgy fogsz működni mint előtte. Pár hét és rendbejösz. Kamillávan esetleg lehetne öblögetni OTT.
2008. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat. Megütötte a fülemet az ide-oda passzolás, lehet a férjem is hordozója a bacinak, amit újra és újra elkapok. Kivizsgáltassam.
2008. máj. 18. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk így volt. Szedtem antibiotikumot, de nem használt. Mire kiderült, de nálunk abból, hogy az égető érzést a párom is érezte..., hogy ide-oda fertőzzük egymást.

Úgyhogy a legjobb, ha ő is szedne valamit, vagy nem szexelnétek addig.

Gyógyulást!

2008. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!