Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet, ha nem akarunk 3...

Baj lehet, ha nem akarunk 3 hónapot várni a műszeres terhességbefejezés után?

Figyelt kérdés

Volt egy elhalt babánk, május 9.-én műszeresen lett a terhesség befejezve, de mi már újra próbálkozni akaruk, júniusba.

a következő mensi megvárnánk és utána.


2008. máj. 18. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem januáraba műszaresen kellett befejzni a terhességemet, mert nem maradt meg a baba. Én akkor 6 hetes terhes voltam! A doki azt monta, hogy nem muszály várni a 3 hónapot.

Nekem megjött február elején és utána is próbálkoztunk és terhes vagyok!!! Most töltöttem be a 13. hetet. Voltak pecsételő vérzéseim, de kaptam rá Utrogestant, ami teljesen rendbe hozott.


Nálam csak az a furcsa, hogy már van két gyermekem, akikkel nagyon gyorsan terhes lettem. Most pedig sajnos eltelt már egy kis ídő és szerintem ezért kellett a műtét is előzőleg, meg talán a korom is, mert elmúltram 30 éves?.. De most bízom benne, hogy minden rendben lesz...


A legjobbakat kívánom neketek! +Mielőbbi gyermekáldást!

2008. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából a méhednek kellene regenerálódni,akkor nagyobb eséllyel nem halna meg a következő baba.Egy a gyerekre félig felkészült méhnek nem biztos hogy jót tesz egy megtapadt magzat.

De beszélj erről egy orvossal!Ő talán többet tud mondani,én nem vagyok szakember.

2008. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sziasztok köszi szépen a válaszikat!

az első válaszolónak nekem is van már két kislányom, decemberben is volt egy ilyen vetélésem, utána megvártuk a 3 hónapot de aztán megint ez történt, mind a kettő 5 hetes volt mikor elhalt azért gondoltuk hogy nem befolyásolja az idő, de nagyon félek hogy mi lesz!

neked most rendben ment minden?

mit mondtak miért vetéltél el?

2008. máj. 18. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
utrogestan most már kell hogy adjanak!! Kérdezz rá a dokira. És ha észreveszed a terhességet mielőbb keresd is meg az orvost.Ha nem bízol benne menj másikhoz.
2008. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az első válaszoló vagyok.

Nekem mostmár minden rendben van. Amikor kb 5 hetes voltam, akkor elkezdtem pecsételve vérezni és a dokim egyből Utrogestant adott rá, ami segített, meg 2x1 folsavat is kellett-kell szednem.


Az elhalt terhességemnél már 6 hetes voltam, amikor dokihoz mentem és a dokim csak 4 hetes terhességet látott egy 51mm átmérőjű üres petezsákkal. Akkor azt mondta,, hogy vagy van egy elhalt terhességem vagy csak később fogant a baba. Sajnos akkor hiába keztem el utrogestant és folsavat szedni, mert néhány nap múlva dőlt belőlem a vér, de nem akart a méhem magától kitisztulni, azért kellett műszeresen befejezni...

Azt, hogy mitől lehetett, senki sem tudta megmondani, én magamat okoltam, de a párom és a dokim szerint biztosan valami genetikai rendellenesség volt vele, ezét nem maradt meg. A műtéten vettek szövetmintát is, ami szerencsére nem mutatott semmilyen kóros elváltozást, csak a terhességi szövetek voltak benne.


A legjobbakat! Mielőbbi gyermekáldást kívánok.

Ne aggódj, mostmár biztosan rendben lesz minden veletek! Szorítok nektek nagyon!!!

2008. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenképp várd meg a 3 honapot. merrt ha nem várod meg akkor van rá esélyed hogy nemlesz egészséges,mert a méhednek megkell erősödnie
2008. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem márc. 20-án volt a műszeres befejezésem, nekem is meghalt a babám. Már van egy 7 éves kisfiam. Én megvárom a 3 hónapot. Kicsit félek attól, hogy nehogy az én hibámból történjen valami a következő babóval. Erősödni kell a méhnek. A türelem rózsát terem, szerintem várd meg a 3 hónapot, hamar elszalad az idő, majd meglátod! :)

Minden jót kívánok neked!

2008. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!