Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pici folyás esetén, még lehet...

Pici folyás esetén, még lehet baba?

Figyelt kérdés
3 nappal a nem várt menzesz előtt, enyhe , de tényleg nagyon pici fehérfolyás. Alhasi fájdogálás, már vagy 1 hete, enyhe ciciérzékenység is kb.1hete. A hőm peteérés előtt 36,2, majd petérés után 36,5 és most 36,8, az hogy ez miótta van fen sajnos nem tudom, de három napja ennyi. Lehetek babás?
2008. máj. 18. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ez bármi lehet. Éppúgy a terhesség, mint a mensi előjelei. A folyás terhesen is normális, bár a legtöbbeknek barnássá válik (nem feltétlenül).

Drukkolok!! Remélem nem jön meg :o)

2008. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia. Van aki azt írja hogy a folyás utalhat babára is, van aki meg azt írja hogy a folyás elmaradása utal babára. Szerintem mindenkinél más, vagy nem tudom. Ez engem is érdekelne. A cicim nekem is feszül és fáj a hasam, a hőm 37 felett van és én is 3 napra vagyok a menszitől.

Szerintem lehet baba is... ha nem jön meg.

Reménykedjünk!

2008. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte ugyanilyen tüneteim vannak, 1 napra vagyok a nem várttól, és Én is reménykedem nagyon. Csináltam egy ovu tesztet (nem terhességi tesztet) a 26. napon, és halványan, de kétcsíkos. Azt hallottam, hogy ha az mutat valamit, akkor lehet valami. Próbáld ki, ha gondolod, és ha van otthon. Drukkolok Neked nagyon!
2008. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ovutesztes válaszolónak igaza van!! amikor terhes lettem utána a microskópos és vizeletes ovu teszt is pozitív pedig már rég nem peteérés van. Talán jó lehetőség a terhességi tesz előtt megsejteni mi van.
2008. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ovutesztes válazsolónak,aki megcsinálta 1 nappal a mensi előtt.Nagyon érdekel, hogy tényleg a terhességet jelezte az ovuteszt?Írd meg légyszives mi lett az eredmény.Én a22. napon vagyok inszem volt, én is reménykedek.Drukkolok neked
2008. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az ovuteszt 3000.- felett van, a clearbluet pedig 1500.- így inkább maradok a terheségi tesztnél, ha nem jön meg hólnap akkor várok vele még 2-3 napot és megnézem. Tegnap este nagyon olyan érzésem volt, hogy a menzeszem reggelre megjönn, mert iszonyatosan görcsöltem( fájt az alhasam) A cicim peddig úgy fájt, hogy alig birtam elaludni. Hát reménykedem, bár szerintem ez inkább menzi előjel. Nem merek hinni a szervezetemnek, mert már 2 hete ilyeneket érzek. Mindenkinek drukolok!
2008. máj. 19. 07:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Hello, az "ovutesztes válaszoló" vagyok. Ha pár napon belül nem jön meg, csinálok tesztet, és írok ide, hogy mi lett az eredmény mindenképpen!
2008. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oks.
2008. máj. 19. 08:42
 9/10 anonim válasza:

szerintem jó esélyel lehetsz babás mert a hőd magadhoz képest fent van és ez jó jel.

Az ovu tesztet orákelnek is szokták hívni,de tényleg elég drága egy dobozzal,gondolom mert az kazettás(illetve van olcsóbb gyógyszertári csíkok).Szóval aki gyanús magának az ezzel is próbálkozhat,de jóval nagyobb a tévedés lehetősége mint a terhességi tesztnél.Szóval szerintem is jobban jársz ha nem ovutesztet csinálsz.

2008. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Most teljesen száraz vagyok, pedig a menzi itt van a kapuban. Viszont nem érzem jól magam, olyan, mintha lázzam lenne, lehet a melegtől, és hát a tünetek erősődtek. Most már jobban érzem az alhasam, a hőm 36,7 csak most mozgás nékül mértem, így ennyi a biztos hő. A cicim még jobban érzékeny, de semmi más változást nem vettem észre rajta, csak olyan érzés, mintha rögtön meg akarna jönni.
2008. máj. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!