Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem napi 2-3 üveg sört...

A férjem napi 2-3 üveg sört iszik. Nehezíti a teherbeesést? Lehet baj?

Figyelt kérdés
Mindig próbálom lebeszélni, megígéri de aztán nem történik semmi!
2008. máj. 18. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondják, hogy az alkohol lassítja a spermiumok mozgását, és egy bizonyos mennyiségen felül a minőségüket is rontja. Ennek alapján igen, nehezítheti a teherbeesést. Az pedig más kérdés, hogy a napi 2-3 üveg sör sajna már az idült alkoholizmus fogalmát is kimeríti, ami nemcsak a teherbeesést, hanem a gyerek egész gyerekkorát megnehezíti...
2008. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni, hogy nála okoz e gondot, de beszéld meg vele, hogy peteérés környékén ne igyon, ha együtt vagytok. Ennyit igazán megtehet. Lelassulhatnak a spermái, mond nyugodtan , ha készül a babara ő így készüljön.
2008. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj attól még teherbe eshetsz,csak ugye a spermák minöse´ge´n,e´s mennyiségét rontja az alkohol.A lényeg,hogy a "kisfickók"jó idöben jó hejen legyenek.
2008. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.Mi a párommal sem vetjük meg sört.(Néha még így 39 hetesen is meg-megiszom 1-1 pohárral.)Sőt,nem készültünk a babára tudatosan,még egy fél évet,és mind a ketten dohnyoztunk,meg nyár volt,meleg,mi meg szeressük a sört.Baba minden további gond nélkül megfogant.

Persze a tanulmányok azt bizonyítják,hogy a tervezett teherbeesés előtt sem a férfinek sem a nőnek nem tanácsos legaább egy hónapig alkoholt fogyasztani és dohányozni.(Más drogokról nem is beszélve...)De én úgy vagyok vele,hogy ha önmagamat kellene feladnom,akkor nem menne.Persze mihelyt megtudtam,hogy van baba azonnal életmód váltás.A férjem is kevesebbet dohányzik,de azt a napi 1-2 sört ő is megissza.

2008. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Drága negyedik válaszoló! a terhes nőnek egy-egy pohár még jót is tesz, mert a kolmó fokozza a tejtermelődést (élelmiszerbiológia) a kérdező a férjére utal és igenis nehezebb a teherbeeses, főleg ha nem csak ez a gond, akkor a kedves ferj ne tegyen rá egy lapáttal. majd ha pozitív a teszt akkor megünnepelheti sörrel. Csak elég a termékeny napokon kihagyni, ha akkor se megy komoly alkoholproblémája megkezdődött. többször megigérte és a sört válassza a felesége helyett. Hát ... de nem akartam senkit megbántani ez csak válemény, de én nem örülnék ha a párom így állna hozzá.Sok sikert azért...
2008. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
már bocsi de én ilyennek nem is szülnék. 2-3 üveg sör tényleg már az alkoholizmushoz közelit. na persze ha otthon isza meg az is más. de ha a kocsmába akkor...
2008. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem simán terhes lehetsz ugy is. csak lehet hogy akkor sürüben kelle hancuroznotok.
2008. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal élhetőbb lenne a világ, ha a sok dohányos, piás, drogos ember nem szaporodna, igaz? Csak a szentéletű családok lennének tele boldog gyerekekkel...Hagyjuk már. Ettől még kacagva teherbe eshetsz, mint ahogy egy teljesen absztinens család is várhat éveket babára. Legyen ez a napi két-három üveg sör a legnagyobb gondotok az életben! Tényleg az itt olvasott rendkívül széles látókörű tanácsok miatt szeretnéd egy ócska alkoholistának kikiáltani a férjedet?
2008. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Sztem sem lehet gond. Nem követendő, de pl. hugom és a párja épp nagy buliidőszakukat élték, amikor kismama lett. Nem tervezték a babát, szerették egymást buliztak, söröztek (nem. nem alkoholisták:-) ). Szval csatlakoznék az előttem szólóhoz...És különben is: ami jólesik az nem árt és kész!:-)
2008. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sok alkesz lenne akkor, ha ez annak számítana! Különben reggeltől estig dolgozik, elhiszem , h este jó a sör!
2008. máj. 19. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!