Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedtem. Kb mikor...

Clostit szedtem. Kb mikor lesz peteérésem? Hanyadik napon?

Figyelt kérdés
mikor rendesen megjött a menzim régebben a kkor 30 napos volt. ahhoz viszonyitssak vagy most a 28 napos ciklushoz??
2008. máj. 17. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értem. De akkor viszint látni fogja, hogy kb hanyadik napra tehető, vagyis milyen stádiumban van. Azt is hallottam, hogy van egy szuri ami a megérett petesejtet kilöki.
2008. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A doki a 12 napon azt fogja nézni mekkora a tüsző, mert akkor szol hogy nagy és mindjárt peteérés , kb a 13-14 napon a környékén mindennap érdemes próblkozni. ne aggódj a doki azt nem fogja látni.Mi 5 napig próbálkoztunk 2 év után a 3. closty mellett:-10.hetet töltöm ma.Sok sikert!
2008. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szia,nekem 12napon,uh volt!2nap múlva tüszőrepi szuri,és 2nap szex,éjjel,nappal!jövőhétre várjuk az eredményt!!!
2008. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!