Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Babát szeretnén...

Mit csináljak? Babát szeretnénk a párommal már dolgozunk is rajta!

Figyelt kérdés
Most veszünk lakást a férjem azt mondja hogy mig nem intéztük el a lakást és mig nem rendeztük be addig kicsit várjunk mert nehogy esetleg a babának valami baja legyen a sok idegeskedéstöl!Ez kb: 1-2 honap alatt lezajlik!! Tényleg jobb lenne ha addig várnánk? Baja lehet a babának a sok idegeskedéstöl ha esetleg addig összejön?
2008. máj. 17. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges várni.lehet nem is jőn őssze egyszere
2008. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább kezdjetek el próbálkozni a babával, nem biztos, hogy már az első hónapban összejön.
2008. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 2 honapja probálkozunk! Ugy igazábol nem akarom görcsösen a babát csak nagyon ideges természetü vagyok sajnos:((! De akkor nem várunk hanem tovább probálkozunk:DD!
2008. máj. 17. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
kituja mikor fog jönni. nemkell várni,mert lehet hogy ösze se jön addig. szerintem nbe várjatok. nekem most clostit szedek és nemgondoltam volna hogy ide jutok és tényleg nemlehet tudni hogy mithoz a sors mert én is régebben azthittem hogy nekem tuti rögtön öszejön
2008. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!