Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet menzi előtt 3-4 nappal...

Lehet menzi előtt 3-4 nappal terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés
Volt már valaki aki menszi előtt pár nappal ezeket a tüneteket produkálta és tényleg babás volt? Haspuffadás, cicifájás, nagyon nagy fáradtság, néha émelygés, hőhullám, a folyás elmaradása, mindjárt megjön érzés néha, és a hőm pár napja 37.1-37.2 körül van. Elméletileg Hétfőn volt beágyazódás márha sikerült (12 és 14. napon is voltunk együtt). A hőmre azért figyeltem fel mert éreztem hogy az arcom elég meleg, nagyon fáradt vagyok annyira hogy kezem-lábam remeg és pénteken du-án megmértem 37.6 volt ami nagyon meglepett. A hőmet eddig nem mértem. Ma 37.2 és 37.3 között volt reggel mérve szájban higanyossal.
2008. máj. 17. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,én is éreztem már igen korán.Nekem már a teszt mutatott is egy nagyon hallványka csikot.Én is nagyon fáradt voltam mindig.Szoritok.
2008. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!