Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hamarabb teherbe eshetek ha...

Hamarabb teherbe eshetek ha iszok cickafark teát? Két éve próbálkozunk.

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szervezete és egyáltalán nem biztos, hogy neked az a bajod amire a cickafark tea jó. 2 év az hosszú idő nagyon!! El kéne menni egy hormonvizsgálatra!!
2009. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem..tudom nem ezt akartad hallani..:(

Én 2,5 év után mentem el egy meddőségi klinikára, borzasztóan hangzik tudom. Én tiltakoztam sokáig hogy én minek menjek odan nem vagyok meddő. Nem is voltam. Ott kivizsgáltak, kiderül mi bajom, kaptam gyógyszert és 3 hónap múlva terhes lettem. Ha nem megyek el, még mindíg itthon búslakodnék és siratnám magam, miközben addig egy szalmaszálat se tettem keresztbe. Járj utána! Sok sikert!:)

2009. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkét válaszadóval teljesen egyetértek. De hadd írjam ide az unokanővérem történetét, aki 4 évig próbálkozott, nem esett teherbe, kivizsgálták őt és a férjét is, semmi baj nem volt, mindenki széttárta a kezét, hogy akkor ez talán pszichés meddőség. Elment egy természetgyógyászhoz, aki gyógyteát állított össze neki, aminek a cickafark, kamilla voltak a fő összetevői. 2 hónap múlva terhes lett. Szóval lehet benne bízni, én azt hiszem.

De az orvost semmiképpen nem szabad kihagyni.

2009. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Dokinál még nem voltam de elmegyek.Milyen vizsgálatokat végeznek ilyenkor?
2009. aug. 3. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy ne nőgyógyászhoz menj! Speciális klinikára, mint pl. a Budai Meddőségi Centrum.

Rendegetg vérvétel a ciklus különböző napjain, uh, petevezeték -átjárhatósági vizsgálat. Párodnál vérvétel, és a kisfickók vizsgálata.

Sajnos rossz kép terjedt el ezekről az intézményekről, szerintem azért mert rosszul vannak elnevezve.Termékenységi klinika jobban illene .Legtöbben egyenlőségjelet tesznek ezek az intézmények és a mesters. megterm. közé. Pedig korántsem így van.. . És nem a meddőké, hanem mindenki mehet, kiderülnek a kisebb nagyobb problémák és az esetek nagy %-ában szó sincs beültetésről. Sok sikert!

2009. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Ezek a meddőségi centrumok fizetősek?

2009. aug. 4. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Van fizetős és nem fizetős. A BMC nem fizetős, ezért rengetegen vannak..
2009. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!