Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl lehet? A hasam fel van...

Mitöl lehet? A hasam fel van puffadva, olyan mint amikor meg fog jönni! A mensim nem volt meg csak 2napig, de az is kevés! Babát szeretnénk!

Figyelt kérdés
Nem volt rendes mensim,csak 2napos ha azt annak lehet nevezni,12-én már nem volt semmi,másnap pici rózsaszines folyás és aztán semmi!Ha volt valakinek ilyen kérem irjon mert nem tudom,hogy most tényleg sikerülhetett??!A PG53 mikroszkóp vegyes mintázatot mutatott ez mit jelent?
2008. máj. 16. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, a tünetek stimmelnek. Tesztelj egyet. Remélem pozitív lesz!
2008. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szio!Ma este teszteltem lily-vel de negativ lett:(Itt többen is azt irták,hogy az nem valami érzékeny(25-ös)teszt!Veszek holnap clearbluet és azzal tesztelek remélem pozitiv lesz:)Elöször azt hidtem meghiztam,de mikor a családtagoknak is már feltünik:))???
2008. máj. 16. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanigy jártam de még nem teszteletem.Csak nekem azota apro barna pettyek jelennek meg a bugyimon.
2008. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jelek tényleg stimmelnek, tesztelned kéne minél hamarabb!

Drukk!

2008. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a válaszokat!Megvettem a clearblue-tesztet de még nem teszteltem,mert nem merek:((Tegnap du-n teszteltem lily-vel negativat:(Tdom reggel kellett volna és a lily nem biztos hogy már ki is mutatná!1Héttel a menszi elsö napja után!
2008. máj. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!