Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van olyan érzésem, hogy...

Mitől van olyan érzésem, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Egy hét késés után ma reggel pozitívat teszteltem. Már két napja folyamatosan émelygek, feszülnek a melleim és nagyon aluszékony lettem. A félelmem mégis abból adódik, hogy ma már 11.-ik napja fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, néha elmúlik, aztán újra görcsölget.Közben szúrkál és nagyon puffadt is. Attól rettegek, hogy egyszercsak megjön, pedig tutira biztos, hogy terhes vagyok. Félnem kell a görcsöktől, vagy van ilyen terhességnél. Kérem váaszoljon, akinek szintén volt már ilyen érzése, mert aggódom. Előre is köszi.
2008. máj. 16. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez koraterhességben teljesen normális! De azért elmehetnél dokihoz...

Nekem 2 héten át volt olyan érzésem, hogy megjön...

Aztán nem jött meg:)

Most 9 hetes a kisfiam:)

2008. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lassan el kell múlnia ennek az érzésnek. Amúgy tényleg sok kismamának van ilyen problémája. Ha nem múlik el az érzés, akkor keresd fel a dokid.
2008. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En 22 hetes vagyok, es meg mindig van ilyen erzesem!

A meh novoget, legalabbis az en dokim ezt mondta :)

2008. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Gratula!Én 6 hetes leszek hétfőn, de néha(kb. napi 1-2*) nagyon kevés ideig én is érzem, ez nem gond elvileg... Most már múlóban van, de mikor megkellett volna jönnie akkor nagyon sokszor előjött, én is féltem, de bízz abban, hogy minden rendben van! Gondolj a jóra, és higyj a vonzás törvényében(ha hiszel a jóban, az fog lenni!).

2008. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 11 hetes koromig éreztem a mindjárt megjön érzést. Teljesen normális.


31 hetes kismama

2008. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem szerdán kellett volna megjönnie, de szerencsére a baba jön! :)) Én is érzem, hogy feszül és néha fájdogál a hasam. Ilyenkor én is félek, hogy ha leközelebb wc-re megyek, azt látom hogy megjött! Igyekszem a jóra gondolni, hogy ezt mindenki átéli és mégis sok egészséges kisbaba születik! :)

Vigyázz nagyon magadra és ne aggódj, mert a szorongással csak ártasz a babának!

Gratulálok!!! :))

2008. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!