Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövöhét szerdára nem várom....

Jövöhét szerdára nem várom. Menzi vagy baba?

Figyelt kérdés

A hasam fura, néha szurkál, fel vagyok puffadva, és egyfolytában kajálnom kell. Ma megmértem a hőmet, de délután és 37,5 volt. Pedig nem vagyok beteg, semmim nem fáj. A héten olyan fáradékony voltam, hogy nem bírtam magammal. Ha jókor voltunk együtt, akkor a kalkulátor szerint hétfőn volt beágyazódás ha volt.

Szerintetek lehet baba?


2008. máj. 16. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges hogy baba hisz nem vedekeztetek es talan jokor is voltatok eggyutt, de nem hinnem hogy attol vannak a tunetek,tul korai lenne.de drukkolok hogy ne jojjon meg!
2008. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha Hétfőn volt beágyazódás, akkor érezhetsz tüneteket, hisz onnantól kezdve kezd el termelődni a HCG.

A szurkálás a beágyazódásra utalhat, a magas hő szintén. A felfújódás pedig alapjáraton utalhat a babára.

2008. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is baba van a dologban!
2008. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem múlt mensi előtt minden délután 37.7 volt a hőm! A reggelit mérjed! Szorítok!
2008. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! köszi a válaszokat. Ma reggel mértem a hőmet és 37,2. Ahogy írtam nekem normális szokott lenni. De ha menzi előtt leesik akkor mennyivel előtte szokott?

Jaj, remélem h baba! :)

2008. máj. 17. 11:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolót kérdezném hogy akkor ha jól értem megjött neked a magas hő után? :(
2008. máj. 17. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem beágyazódáskor abszolút ezek a tünetek voltak! Mintha én írtam volna a kérdést! Szerintem baba:)

Szorítunk értetek!

2008. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Baba lett! :D
2008. máj. 29. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!
2008. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!