Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi folsavat szabad bevenni...

Mennyi folsavat szabad bevenni egy nap? Én kettőt szoktam. Reggel és este, de olvastam hogy nem kell annyi. Igaz ez? Ha igen, ártottam a babának? 5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Majdnem a 7. hétig napi kettő szemet szedtem én is.Azóta már csak napi 1-et.Nem mondták, hogy baja lenne a babámnak vagy, hogy ártottam volna neki vele:)
2012. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem is szedek folsavat,csak magneb6-ot meg gravidát!És így is minden rendben vagy velem/velünk!
2012. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen kiszerelést szedsz? Én napi 3mg-ot szedtem, semmi bajunk nem lett tőle, a doki írt ennyit.
2012. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3mg-osból szedtem kettőt egy nap, de holnaptól csak egyet fogok bevenni.
2012. szept. 22. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
a doboz azt írja,hogy napi szükséges mennyiség a szervezet számára 6 mg. bevettél 6-ot,meg az étellel is jut a szervezetedbe plusz. de szerintem sem lehet káros. látod, van aki gravidát szed és plusz egy folsavat. a gravidában meg alapból 9mg van.
2012. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!