Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hő leesés? Azért még lehet...

Hő leesés? Azért még lehet baba? Egy hete késik,

Figyelt kérdés

holnap tesztelek, de lassan megy le a höm. sose késett, inkább mindig elöbb jött.

[link]


2009. júl. 31. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, először teszt... szerintem 23. napon volt peteérésed, tehát (sajnos) még bármi lehet. azért remélem baba :))
2009. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Több okbol is: 1 lement a hö 2. a méhszàj zàrt ha baba van 3. lehet csak nem irtad be, de peteéréskor nem voltatok együtt, bàr ez a legkevesebb!
2009. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy ezt írom de szerintem nincs baba. Bár remélem igazam van és reggel jó híreket írsz. És még nem késhet egy hetet, mostanság (nem)kell megjönnie a hőd szerint, ami sajna esik is...

Azért drukkolok!

2009. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos ugy néz ki nem kell tovább reménykednem, azért köszönöm..
2009. júl. 31. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem is meg fog jönni 1-2 nap múlva, pé-d a 24.napon volt,azóta csak 12 nap telt el és mensi a 14.nap körül szokott lenni. Sajnálom:( De új hónap = új esély!!!!
2009. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!