Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora esély van arra, hogy...

Mekkora esély van arra, hogy esetleg teherbe estem?

Figyelt kérdés
Párommal szeretkeztünk óvszer nélkül... (tudom nem volt okos húzás de már ez van) került belém egy kevés mikor kiszedte. 21 napja nem volt menstruációm a ciklusom vége felé járok. Mekkora esély van arra, hogy esetleg teherbe estem? /Még nem szeretnénk gyermeket vállalni, nem tartunk ott/ Pár nap múlva kéne, hogy megjöjjön és nagyon félünk...

2012. szept. 15. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van rá esély. Ezért talált fel az óvszert, vagy vészesetben az esemény utánit. Ti mindkettőre magasról tojtatok. Viseljétek a következményeit. Nem hiába koptatjuk a szánkat és az ujjainkat, hogy csak érett gondolkodással kéne szexelni.
2012. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van rá esély nem is kicsi, ha jó időben voltatok együtt. nem hiába van a gumi meg sokminden más. a nemvárt napján tesztelj ha nem jönne meg, és remélem ez jó lecke volt. egy kis élvezet megérte ezért a nagy aggodalomért?
2012. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva vegyél egy tesztet.Addig meg próbálj meg nem idegeskedni mert amiatt is késni fog!:)
2012. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán akkor nem ártana esemény utánit bevenned. Arra még nem gondoltál?...
2012. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azonnal csinálj egy tesztet!!!!!!!!!!!!!!!

És utána menj el orvoshoz.

Ha negatív akkor gond erre nincs.

2012. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!