Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 4 napja szedem a clostit....

Már 4 napja szedem a clostit. és még 1 nap van hátra. és nincs semmi mellékhatás. akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés
remélem megusztam a patikat
2008. máj. 15. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lesz. De nem a baba az első? Nem értem miért féltek ennyire a patiktól, ahogy jön majd úgy el is megy! Nyugi!
2008. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ. te már szedtél clostit?
2008. máj. 15. 20:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy milyen mellékhatásai vannak? Amúgy komolyan, ha ki akart volna jönni mellékhatás, már kijött volna! :-)
2008. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem szedtem, de tanultam kórtant. :-)
2008. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
neharagudj,de szerintem ezt a kérdést szinte minden nap felteszed!!!?ez most komoly,vagy csak ugratsz minket!!!???
2008. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én nem ugratok senkirt. és nemteszem fel mindennap. csak érdekelne. mert nemszeretnék se patikat de látászavartol is féel. bár a baba miatt vállaltam mert már 17 honapja probálkozunk.
2008. máj. 15. 20:07
 7/11 A kérdező kommentje:
nem kell sértedetni csak minél több válaszokat szeretnék mert a régiekre már senki nem megy visza
2008. máj. 15. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
nem sértegetlek,csak kicsit olyan beteges amit csinálsz!ha valaki kiváncsi rá,hogy van-e ilyen kérdés,be írja a keresőbe!azért nem kell feltenni milliószor ezt a kérdést!már bocs!
2008. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na én most megmondom. szedtem clostyt 3 hónapig mire használt, bromocriptin is szedtem , úton -útfélen elájultam, de felkeltem és mentem tovább. Most már nem lesz mellékhatása. ha hajlamos is vagy pattanásra akkor majd a peteéréskor lehet egy-kettő, de nem maradandó. Ne izgasd magad ezen, mert az is okoz pattanást, ha ideges vagy.
2008. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy komolyan mondom, nem szabad elolvasni a betegtájékoztatót, minden rémésget leírnak. Férjem egyik gyógyszerére rá van írva: egyes esetekben halált okozhat. Sima fájdalomcsillapító. :-) AMÚGY ha jó sejtem azért lehet mellékhatása, mert hormonokat mozgat meg és ez befolyásolja a faggyú működését az arcon, vagyis ezért jönnek a patik. De amint abbahagyod elmúlik. Amúgy az első válaszoló vagyok. :-)
2008. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!