Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két negatív teszt után lehetsé...

Két negatív teszt után lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

26-án volt a szex és 11-én kellett volna megjönnie a vérzésemnek.A peteérésem elvileg 28-a körül volt.Nem jött meg azóta sem,3 napja késik.Tüneteim: szex után 6 nappal kezdődő gyomorégés,puffadás,az utóbbi pár napban émelyegtem is.Ez most elmúlt,de előjött a fáradtság és állandóan ennék.A cicim nem fáj de picit duzzadtabb.Néha késszúrás szerűen fáj a hasam alja.

Aktus után 18. és 19. napon csináltam tesztet,de negatív.Akkor most mi lehet?Ja még annyi hogy tegnap és ma egy pötty barna vér jött belőlem,azt hittem megjött,de mégsem.Lehetséges hogy még nincs elég hcg a szervezetben?


2012. szept. 15. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, van akinál később mutatja ki a teszt. Halvány csíkot se látsz? Mert az is épp elég :)
2012. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos halványat se és azóta a 22. napon is csináltam egy tesztet ami szintén negatív.Azóta se jött meg,szóval nem értem.Igaz,a duzzadt cicin kívül más tünetem nincs is.Szerintem nincs baba...köszi a választ!
2012. szept. 18. 06:14
 3/5 anonim válasza:

szia, na mi történt?

Most én is hasonló helyzetben vagyok. 11napja késik, van okom feltételezni, hogy terhes vagyok. de két teszt is negatív lett! reggel csináltam őket, ma, illetve 5napja.

Tüneteim: a várt időpontban tényleg fájt a hasam, görcsölt egy kicsit, de nem jött meg, és azóta sem. se barna se piros se semmilyen folyadék. a cicim se fáj, viszont az szex utáni héten nagyon fáradékony voltam, de ez lehet attól is, hogy szokatlanul korábban kellett kelnem, több volt a stressz.

2012. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok.

Azóta se jött meg?

2012. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Sajnos két napja megjött,úgyhogy valószínűleg csúszott egy hetet a peteérésem :-( majd legközelebb...viszont nemrég hallottam egy ismerősöm 11 hetesen vette észre hogy terhes,mert végig menstruált.Szóval mindenkinek sok sikert és a remény hal meg utoljára:-)
2012. szept. 21. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!