Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív az ovu tesztem (egyfor...

Pozitív az ovu tesztem (egyforma erős a két csík) akkor van esélyem teherbe esni? Mennyi időm van rá? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen ilyenkor van rá a legtöbb esélyed. Hát talán egy napod van:)

Olyan 2-3 hét múlva tesztelj.

2012. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! nekem is hétfőn reggel volt most pozitív ovutesztem, mi aznap együtt is voltunk este. de előtte 3 nappal és másfél nappal is. az első gyermekünk úgy foggant, hogy pozitív ovuteszt előtt kerek 3 nappal voltunk együtt. aztán egyáltalán nem és sikerült. biztos te is olvastad már, hogy a sperma akár 2-3 napig is elél a hüvelyben... nos a férjemé kitartó volt. anno én a pozitív ovuteszt után kerek 11 nappal teszteltem és már nagyon halványan pozitív lett. de igazán egyértelmű pozitív a 13. napon lett. bár én olyan türelmetlen vagyok, hogy mult hónapban is 8 tesztet használtam el, mert nem akartam felfogni, hogy nem siekrült az a hónap... most megpróbálok okos lenni és leghamarabb a pozitív ovuteszt után 13 nappal fogok tezstelni. ha kibírom addig, de tudom, hogy nem fogom kibírni. egyébként olyan fémes ízt érzek a szájpadlásomon már napok óta...;-) szurkolok neked is, majd írj kérlek. ha atezsted pozitív akkor most azonnal sexeljetek, a petesejt csak 24-48 óráig termékenyül meg, bár nekünk ugye már tüszőrepedéskor ott voltak a spermák vártak rá. ha esetleg most nem sikerülni akkor a mensi után pár nappal álljatok rá a minden 2. vagy 3. nap sexelünk témára, nekünk így sikerült már egyszer....hajrá
2012. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.igyekszünk mindent megteszünk a cél érdekében.sok sikert mindenkinek
2012. szept. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!