Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött akkor tuti nincs baba?

Ha megjött akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Igaz megjött 41 napra,de két nap alatt alig van valami,nem is görcsöl a hasam úgy mint szokott,reménykedjek még??
2008. máj. 15. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
hát majd legkőzelebb őszejőn.ne keseredj nekem sem sikerűlt
2008. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbálok nem ezen görcsölni de valahogy nem jön össze!
2008. máj. 15. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha tesztelsz, amint elmúlik és akkor megtudod és nem stresszeled magad...:-))
2008. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én dédim állítólag majdnem végig menstruált, rettegtem is fiatalabb koromban :). Azért inkább vegyél tesztet, Z tuti.
2008. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor nincs baba. de ha 41 napra jött meg akkor peteérés sem. menj dokihoz nekem is ez volt és egxre hoszabb lett a ciklus.
2008. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha normálisan vérzel, akkor sajnos nincs baba.
2008. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de pont azt írta a kérdező, hogy alig van valami...Tehát nem rendes menszesz. Vegyél tesztet! A remény hal meg utoljára;-) De komolyan: sokaknak ez már a várandósság jele. Egy-két nap barnázás, aztán semmi, majd pozitív teszt. Drukkolok!!

(és pl. az én nagymamin 9 hónapig vérezgetett és teljesen egészségesen született meg az anyukám)

2008. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen hosszú a ciklusod, mert ez nem valami jó, beszélned kellene dokival?! Ha pedig nem, csak most volt ilyen, hogy a 41. napon vérezgettél, akkor én csinálnék egy tesztet.
2008. máj. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!