Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye attól van még baba?

Ugye attól van még baba?

Figyelt kérdés
több mint egy hét késés után,kedden és tegnap csináltam tesztet pozitív lett.nem birtam sokat várni és tegnap még elis mentem a dokihoz.ő még nemigazán tudta kitapintani,de azt mondta fenn áll a terhesség gyanuja.jövöhétre hivott uh-ra.ugye attól még ott a baba csak kicsi?ő szerinte még csak 5mm-es petezsák lehet azért nem érezte?meg azt mondt hogy hátrahajlik a méhem,meg vastag a hasfalam.ez most jó vagy nem?
2008. máj. 15. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hátrahaljó méh-nél és vastag hasfalnál még nem látott volna semmit uh-on, ezért hívott vissza később!

Ne aggódj, ott van az a baba! A terhesség gyanúja pedig azt jelenti, hogy nagyobb a méhed és puhább, - kézzel sajna ennél többet nem tud megállapítani...

Ne parázz, nem téved a teszt, és jövő héten már látni fogod Őt!

2008. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is így jártam. Visszahívtak anno, most a 19. hetet taposom :D
2008. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos ott van a kicsi, csak még nagyon kicsi. :)
2008. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát milyen doki az ilyen?kőkorszaki szaki?:))) mifelénk uh állapitják meg ,már a második héten kimutatta nekem az uh.21.században ez már nevetséges.ott van a babó.gratulálok.
2008. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!