Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódási tünet,...

Lehet beágyazódási tünet, esetleg?

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor pisilés után megtöröltem magam,a wc papíron volt egy ici-pici,hajszálvékony piros kis csíkocska,illetve kettő.Aktus nem volt tegnap és tegnapelőtt sem,így a hámsérülés kizárva.Szerintetek?
2009. júl. 30. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem múlt hónapban, de sajnos nem lettem babás. De remélem te nagyobb sikerrel jársz! :) (mondjuk még védekezünk a párommal megszakításos védekezéssel)
2009. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet,bár nálam semmi nem volt a beágyadózásos időben.

28.-ra nem vártam,és még semmi.

2009. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szaisztok! Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek üzenem: Mi nem védekezünk egyáltalán. E hónap 19.-én voltunk együtt,majd a párom vissza ment dolgozni külföldre.Ha jól számolok akkor az aktus után ma vagyok a 11.-dik napon,s esetleg arra gondoltam hogy kb. ennyi idő kell a beágyazódásig.Hát,nem tudom,majd kiderűl,csak kicsit izgatott lettem...

2009. júl. 30. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert! (első válaszoló voltam)
2009. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!