Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdeném a cickafark-palástf...

Elkezdeném a cickafark-palástfű tea kúrát, de azt írják, h. a mensi első napján kell elkezdeni! Az lenne a problémám, h. nem mensizek. Szinte egyáltalán:- ( Kezdjem csak el egyszerűen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 12:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
épp h a ciklus első felében ne igya sztem,mert pont akkor fogja kitolna a ciklusát!mivel ha az első felében isza akkor a pé-jét tolja ki és azért fog csúszni az egész ciklusa!én azt ajánlanám h inkább csak a cius második felében igyad kedves kérdező és csak a palástfüvet!
2009. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindkét választ! Egyenlőre az a legnagyobb bajom,h.nincsen ciklusom....fél évente menstruálok kb....és terhes sem maradok...azért írom,h.maradok, mert az elmúlt 2 hónapban véletlenül megjött(máj,jún) és mindkét hónapban csináltam halvány pozitív tesztet,ami napról napra elhalványodott,és eltűnt:-(((el vagyok keseredve már nagyon!!!
2009. aug. 3. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!