Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után teszteljek,...

Mennyi idő után teszteljek, és milyen teszttel?

Figyelt kérdés
18-án esedékes a mensim, de ha nem jön meg mikor teszteljek, és milyen tesztet ajánlotok!? Köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 15. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A menstruáció elmaradása után 2-3 nappal már tesztelhetsz, nekem is kimutatta. A gyógyszertárban és a DM-ben is kapsz nagyon jó teszteket. Szorítok!
2008. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni, akkor 18-a után 1 héttel tesztelj! Akkor már bármelyik kimutatja!

Ha addig nem bírsz várni, akkor 19-én tesztelj reggel, ClearBlue, Qupido, Acon, - ezek érzékenyek nagyon, de dícsérik a Gabrielt is!

Én mindig olcsóbbakkal próbálkoztam, Lilly (rossmann), Gravi-HCG (patika), Hcg-line (patika), és ugyanúgy kimutatták a babát!

Sok sikert! :-)

2008. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mensi után 1-2 nappal már simán tesztelhetsz.

De vannak nagy érzékeny tesztek (Gabriel), amik már a mensi előtt 2-3 nappal is ki tudják mutatni, ha babás vagy.

De inkább várd meg, hogy meg fog-e jönni.

2008. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan testelhetsz már ma is.ha valóban babás vagy még a leggagyibb is kétcsikos lesz.hidd el.nálam 3*bevált.sok sikert .
2008. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én akár már aznap 18.-án tesztelnék, egy GABRIEL nevűvel.

sok sikert!

2008. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!