Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktustól számolva mikor...

Aktustól számolva mikor érdemes először tesztet csinálni ami már nagy valószínűséggel "igazat mond"?

Figyelt kérdés
A nem várt mensi napját ne mondjátok mert nem rendszeres a mensim, hol 27 napra jön hol 35 re hol 39 re, tehát ahhoz nem tudok viszonyítani.
2012. szept. 11. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A beágyazódás akár 14 nap is lehet, tehát aktus után lehet a 15. napon tesztelni, de reggeli első pisiből és 10-es érzékenységű teszttel javasolt, ugyanis a 25-ös teszt nem valószinű, hogy ekkor még kimutatna bármit. De 2 naponta duplázódik a hcg, így egyre több esély van, hogy kimutatja a teszt. Először a 16-18 napon tesztelj, ha tutira akarsz menni.
2012. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

14 nap a min. aktus után, de én megvárnám a 20-at.


Az ennyire rendszertelen mensi már nem normális kategória, érdemes megnézni a hormonokat!

2012. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom. Világéletemben ilyen volt a menzesz, de van 2 gyerekem akik első "éles" hónapban sikerültek, akkor a tünetek megjelenésekor teszteltem de most nem szeretnék addig várni mielőbb tudni szeretném mi a helyzet.

Köszönöm a válaszokat 16.nap előtt nem tesztelek akkor! Tényleg biztosat szeretnék tudni nem ilyen szellemcsíkos halovány "lehet hogy az de lehet hogy nem" teszteket ellőni.

2012. szept. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!