Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok valami készítményt...

Tudnátok valami készítményt ami segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami nem kavarja be a ciklust, mert nekem normális 28 napos a ciklusom és van peteérésem is, de szeretnék egy kicsit rásegíteni.Ugyanis vizsgáltatjuk magunkat párommal stimm minden, nekem hormon jó peteérés van, már csak az átjárhatósági kell és mehetek inszemre de hátha ti tudnátok valamilyen cuccot ami esetleg segíten.
2012. szept. 11. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ó ha lenne ilyen a feltaláló már nóbel díjas lenne
2012. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nem úgy értettem, hogy beszedem és hipp hopp terhes vagyok.Pl van a cickafrk tea, de azt mondják azt ne igyam mert a ciklusom jó.olvastam a barátcserje kapszuláról, de nem tudom hogy az jó-e?!
2012. szept. 11. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
E vitamint ajánlják sokan, ez mindkét félnek jó.
2012. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Ma voltam amugy a gyógynövényes boltba a barátcserje kapszula miatt, rengeteg jót mondott róla a csaj(aki amugy gyógyszergyárban is dolgozott)igaz drága, de ügye egy nő mindent megtesz ezért.

Még annyit mondott hogy egy tisztitókura is jól jönne hogy a méreganyagok távozzanak. csütörtökön megyek dokihoz, ha ő rábolint én megveszem

2012. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Légyszi megírnád hogy mit mondott, mert ha rábólint neked akkor én is megvenném.köszi szépen
2012. szept. 11. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
okés megírom majd.
2012. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
No voltam a dokinál, elküldött laborba vérvételre, és azt mondta most ne szedjem majd visszatérünk rá, ha megvan a laboreredmény, nehogy befojásolja. Csütörtökön megkérdezem(mert akkor kell visszamenni, egyuttal ultrahanggal megnézi van e pé-m) ujra, hogy azért mit gondol róla. bocsi, hogy nem tudtam értelmesebb infót kiszedni belőle, de hát ijen egy nő mikor nőgyógyásznál van , fél megkérdezni mindent.
2012. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Mi lett az eredményed?Mióta próbálkoztok?
2012. szept. 21. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!