Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hüvelyemben fertőzés...

Ha a hüvelyemben fertőzés van, akkor az meggátólja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Úgy értem,h megöli a kiskatonákat?Most kaptam 3 féle kupot.Ez a fertőzés eddig mindig visszatért,most akarják kikezelni.Lehet egy éve e miatt nem sikerült?
2012. aug. 6. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Meglehet,hogy ez miatt nem sikerült eddig!

És most kapsz először kezelést?

2012. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig mindíg tüneti kezelést kaptam.MIndig elmult,majd visszajött 1-2hónap mulva.Ez egy évig ment.Most kaptam 3 féle kúpot amit egymás után kell használni,és egy csomó szabályt be kell tartsak.
2012. aug. 6. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mindent betartani..hátha akkor sikerül!
2012. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igyekszem:) A keneteredményemben az is benne volt h sok,magas a ph-m.És az utolsó fázisú kup leírásában benne van,hogy helyreállítja a hüvelyi ph-t.
2012. aug. 6. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
A ph-t is fontos helyreállítani...próbálkozz valami házipraktikával is!
2012. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezzel a problémától én is szenvedek,pár nap mulva megyek vissza a nődokihoz,nem tudom mit fog javasolni, remélem kapok gyorsan valami gyógyszeres kezelést. P3 a rákszűrő eredményem.soha nem volt még ilyen..nálam is ez lehet a baj elsősorban baba szempontjából...
2012. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,nekem az utolsó hüvelykúpom vény nélküli és a betegtájékoztatóban van benne,h a hüvely ph-ját helyreállítja.Ha érdekel leírom a nevét.
2012. aug. 6. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kedves vagy! én a múltkor Gynoflort, és betadine kúpot kaptam heveny gyulladásra, elhasználtam valamit hatott majd újra visszajött... most lett az eredményem P3, HPV, CIN II. Erre nem tudom mit kapok, lehet éépen köztük lesz,amilyet te is kaptál. de ha látott ujra az orvos, akkor írok!
2012. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!