Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még esélyem?

Szerintetek lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve:( Januárban műtöttek méhenkívüli terhességgel, a jobb oldali petevezetőmbe volt beágyazódva, de nem vették ki a vezetőt hanem csak metszettek rajta és azon keresztül vették ki a petezsákot, sőt cisztát is kiszúrtak a jobb oldali petefészkemben.

Elkezdtünk próbálkozni a párommal és eddig semmi már arra gondolok hogy talán spontán nem is tudok teherbe esni:(

Teljesen becsavarodok, ha rá gondolok szinte sírás közelébe kerülök!

Nem voltam még dokinál hátha sikerül magunktól, de nagyon ugy néz ki hogy csak meg kell látogatnom.

Szerintetek ha elmegyek dokihoz elküld valahová vizsgálatra vagy magamtól kérjem. Vagy mit csináljak, vagy várjak még.

Méhenkívüli után milyen vizsgálatok kellenek, lehet hogy hormonálisan sem vagyok 100-as mert műtét óta nem rendszeres a ciklusom sem , azelőtt 28 napra percre pontosan megjött most meg 26-29 napig valamikor, meg nagyon rövid idejig tart nem olyan mint azelőtt.

Segítsetek lécci mihez kezdjek:(((

Bocsi kicsit hosszúra sikerült.


2012. szept. 10. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes orvoshoz fordulni, de endokrinológushoz is, ha a hormonjaiddal nincs rendbe valami.
2012. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ha elmegyek nődokihoz és elmondom neki a gondjaimat ő elküld ahová kell? Vagy inkább endokrinilógushoz menjek?

Hol kezdjem?

A hormonjaimat nem tudom konkrétan hogy hogy állnak csak én gondolom hogy nincs rendben:(

2012. szept. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!