Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem korai tünet még? Vagy...

Nem korai tünet még? Vagy korábban lehetett a peteérés pár nappal?

Figyelt kérdés

5-6 nappal a jelölt pé utántól erős cicifájdalmam van, melleim duzzadtak.6.-7. nap pé után émelygés.hogy lehet?

még beágyazódás sem lehetett.vagy korábban volt pé? vagy már az előző ciklusban megtermékenyültem? megnéznétek a görbémet?

[link]


2009. júl. 29. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A hőd alapján szerintem kizárt, hogy az előző ciklusban estél volna teherbe, hiszen mensikor leesett, majd a 15. napon peteérést mutat.

Tényleg kicsit korai az émelygés, viszont semmi sem lehetetlen. :) Mellfájás a magas progeszterontól van, ami peteérés után természetes egészen a ciklus végéig, és ha babás vagy, tovább növekszik.

2009. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ugyanígy voltam, de mivel mára nem várom még ne tudom megmondani, hogy ez mitől van... nekem csak az gyanús, hogy pokoli korai "tüneteim" lettek, mensi előtt csak 3-4 nappal szoktak lenni. persze még mindig bármi lehet, bár a mensis görcseim enyhültek.
2009. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok, találtam egy nagyon jo kalkulatort a kismama.hu oldalon,termékenységi kalkulator.be kell irni az átlag ciklushosszt, igy nekem pont akkor jelentkeznek a tunetek, amikorra a beagyazodast irja, es egyaltalan nem 11-12 napra, ahogy itt sokan mondják.probaljatok ki!
2009. júl. 30. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!