Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom a délután...

Holnapra nem várom a délután folyamán a méhszájam lent volt és puha most viszont estére nehezen elérhető és kemény lett vizes krémes folyásom van, én mensit gyanitottam de méhszájam akkor mért van fent?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 21:38
 1/9 A kérdező kommentje:
most estére már száraz lettem
2009. júl. 28. 21:39
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én se várom holnapra,de a hasam se úgy fáj,mint mikor meg szokott jönni!A méhszájamat én nem szoktam vizsgálni,most én se tudom,hogy mi van!

Hátha nem jön meg neked,akkor csinálj majd egy tesztet!Mérd meg a hődet,jó ilyenkor a hónaljadban is,37 körülinek kell lennie!Ha 36,5 alatti,akkor biztos megjön!De azért remélem neked lesz egy + teszted!Szoritok!

2009. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most mérjem emg este?nemcska reggeli érték nézhető?
2009. júl. 28. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Picikét légy türelmesebb,tudom hogy nehéz.De ez a magadnak felnyúlkálás semmi jóra nem vezet még egy jó kis fertőzést is benyelhetsz.És ha baba az neki is árthat.

Egy-két nap és kiderül.megjön-e.Ennyire nem szabad előre parázni.

2009. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi előtt egy nappal könnyebben elérhető, másnapra feljebb megy, és nehezebben elérhető. És mindig megjön:(
2009. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha babás vagy,akkor bármikor méred a hődet,mindig 37 körül lesz az elején,az biztos!

2009. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi,hogy kérdezlek,de csináltál tesztet?Vagy megjött?

2009. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem jött meg várok pár napot még a tesztel
2009. júl. 30. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én már nem tesztelek,mert reggel megjött!:( Neked kivánok egy + tesztet!És jól teszed,ha még vársz,biztosabb lesz az eredmény!Majd ird meg,kivi vagyok!:)

2009. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!