Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheléses vérvétel eredményéb...

Terheléses vérvétel eredményéből lehet következtetni IR- ra?

Figyelt kérdés

Holnap megyek endokrinológushoz. Hétfőn voltam terheléses vércukor vizsgálaton, de valamit elbénáztam, és nem csinálták meg az inzulin rezisztencia vizsgálatot, csak a vércukrot mérték. Az teljesen negatív lett, még csak határon sincs az értékem.


Ettől még fenn állhat inzulin rezisztencia, vagy minimális az esély rá? Egyébként minden eredményem rendben van ezeken kívül is. 3. és 21. napi vérvételem is.


Panaszom annyi, hogy már jó ideje nem sikerül teherbe esnem, és a 10., a 21. napon közti vérzésem van, ami 3-3 napig tart, majd kb. a 25. naptól már barnás maszatolás a mensiig. Ami amúgy pontos, 28-29 napra jön meg.


A peteérést teljesen jól érzem, rá 15 napra mindig meg is jön.


Most azon izgulok, hogy potyára fogok elmenni az endokrinológushoz, vagy újra meg kell csinálni majd a terheléses vércukor vizsgálatot... az inzulin rezisztencia miatt.


2012. szept. 5. 10:22
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt hiszem meg is válaszolom magamnak a kérdést. Sajnos semmire nem lehet következtetni, és mehetek újra... :(


Nem is tudom, hogy így van- e értelme elmenni az endokrinológushoz???

2012. szept. 5. 10:27
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a cukrom tökéletes lett..de az inzulinom 3x magasabb a megengedettnél!! mindenképpen csináltasd meg!

2012. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!