Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán megyek hormon vizsgála...

Szerdán megyek hormon vizsgálatra /vérvételre/ abból mit néznek meg? és ha terhes lennék akkor az a vérvétel valamelyik értékéből lehet következtetni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha magasabb a HCG szinted, ami egy nöi nemi hormon, és a terhesség elsö három hónapjában magasabb az értéke.
2009. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hali! én tegnap voltam 23. napi hormonprofilon. abból ösztrogéneket és a progeszteron nézték..

a 3-5 napin meg a többit..

rákérdeztem én is a hcg-re, de azt mondták ebben nem nézhetik meg mivel ahhoz külön papír kell és elég drága.. szóval sajnos hormonprofilon nem nézik hacsak nem külön kérés..

én is ebben bíztam de ha nem hát nem majd jövő péntekig kiderül.. júni.4-re nem várom

2009. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.. a hcg nem női nemi hormon.. vagyis az ami csak akkor van ha baba van.. szóval nem akkor magasabb amikor terhes vagy hanem CSAK AKKOR van ha terhes vagy.. szóval normális-nem terhes esetben nincsen..
2009. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!