Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megyünk a Kaáliba, mivel...

Ha megyünk a Kaáliba, mivel lombik programunk lesz, akkor ha kérek számlát mindenről, akkor azt én valahol vissza tudom igényelni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta a kérdés, de ezt én csak amolyan elvi alapon kérdezem-hátha van valamilyen lehetőség a költségek csökkentésére :)

2012. szept. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
a esetleg van biztosításotok amiben benne van az orvosi ellátás akkor igen. Amúgy nem tudom, nem hinném.
2012. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Maga a lombik tb támogatott, arról hiába is kérnél számlát. :-)

A vizsgálatokért és a gyógyszerekért kell fizetni, azt hiszem, ha van egészségkártyád, arra talán lehet. De nem vagyok benne biztos.

Amikor én lombik után bementem a háziorvosomhoz, még táppénzt sem kaptam arra az időre, amit itthon töltöttem, mert az új rendelet szerint a lombik magánügy, minek akarunk gyereket, ha nem lehet. :-((

Végül valami normál betegségre való hivatkozással írt ki a doki egy hétre.

Szóval szerintem nem nagyon van arra esély, hogy visszaigényelj bármit is az államtól. :-((

De jó lenne ha valaki meg tudna cáfolni.

2012. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én az egészségpénztári kártyánkra gondoltam,tehát ha lesznek ott különböző vizsgálatok,illetve konzultációs díjak-és ezekről számlát kérünk-akkor esetleg ezt az összeget rárakja-e az egészségpénztár a számlánkra?
2012. szept. 3. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Nem tudom meg kell próbálni. Kérj számlát és az eű kártyád alapján próbálj meg vissza igényelni a pénzt. Mert ha az ember nem jár utána akkor nem biztos, hogy el fogják neki mondani a dolgokat.


uí: kicsit gusztustalannak tartom, hogy azoknak a nőknek nem adnak táppénzt akiknek természete útón nem jött össze a bab. Milyen undorító szabály van most a rendszerben.

2012. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ep-re elszámolhatóak kérni kell ep számlát róla.
2012. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OK :) NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM :)
2012. szept. 3. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!