Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik szerencsére, de...

1 hete késik szerencsére, de tegnap úgy éreztem meg fog jönni. Ugyanolyan görcsölés, szurkálás jött rám, lehet kicsit gyengébben, de szinte egész nap, aztán semmi. Ez most mitől lehetett?

Figyelt kérdés
tesztet még nem csináltam, nem akarok csalódni, majd 2-3 nap múlva. Ma megyek dokihoz, na nem emiatt, hanem már hetek óta van időpontom. Láthat valamit?
2012. szept. 3. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Látni még nem valószínű, hogy láthat de ha megvizsgál akkor a terhesség gyanújelét megállapíthatja. Mert a korai álapotnak is vannak jelei. Bár nagyon nagyon korán mész így orvoshoz. Szurkolok neked nagyon. :)

2012. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja ha terhes vagy és érzed ezt a mindjárt meg fog jönni érzést az azért van, mert a méhed rendeződik és a méh tartó szalagok megnyúlnak terhet kell majd a későbbiekben elviselnie.

Ez még önmagában nem gond.

2012. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látni még biztos nem lát semmit, legfeljebb uh-n annyit hogy a mehnyálkahártya felső rétegében felritkulás van. A mensis érzés normális, nekem első terhességnél nagyon volt.
2012. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már 1 hete késik akkor már tesztelhettél volna.Én 3 nap késés után csináltam tesztet,szinte egyszerre jött ki a 2 csík.A doki még nem hinném hogy sokat tudna mondani.
2012. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na voltál már dokinál? Mit mondott??
2012. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!