Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Még nem mertem tesztelni.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja volt 2 aktus ugy a párommal hogy megszakítás nélkül.. 2 hete éreztem hasi fájdalmakat mint mikor megjönn.. 2x éreztem ilyet,és reggel,utána nem. Korainak tartottam mivel szept.1-jén (tehát tegnap elött) kellet volna megjönni-e.. erre megjött aug.27-én tehát pont 1 hete,elöző nap egésznap barna folyásom volt,de csak 2 napig tartott,kedden este már semmi jele nem volt,és most nem is éreztem magam feszültnek mint máskor a mensinél.Eddig még nem mertem tesztet csinálni.
2012. szept. 3. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A teszt biztosat mutat, de terhesség alatti menstruáció extrém ritka, ezért én nem sok esélyt adnék neki. Nem véletlenül lett a mensi elmaradása az esetleges terhesség első gyanújele. Nem gyakori. A teszt viszont ennyi idő elteltével tutit mutat, akár már délután is! Csináld meg!
2012. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem babás vagy :)

a barna folyás a beágyazódás lehetett !

2012. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom h ritka,de hallottam már egy két ilyen esetett.. else hinném ha családon belül nem fordult volna elő,anyumnak egyik hónapban meg volt a másik hónapban nem.mire eljutott a dokihoz h mi a gáz,4hónapja pocak lakó voltam :) persze tudom ez nem gén függő,ugyhogy megyek is a patikába:)
2012. szept. 3. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez épp anyukádnál megesett, akkor bizony jó esélyeid vannak, hogy nálad is, hisz mégiscsak rá hasonlítasz! :) Drukkolok!
2012. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megcsináltam de csak 1 csík :( viszont mensi még sehol. most agodhatok h akor mi a bajom. :(
2012. szept. 3. 10:45
 6/6 A kérdező kommentje:
egyes emberek szerint,az hogy most negatív lett,nem jelenti azt hogy nem vagyok terhes. ajánlották hogy 2 nap múlva a reggeli pisilésnél csináljak még egy tesztet,ha 2 nap múlva is negatív lesz,akkor tuti nem vagyok terhes.
2012. szept. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!