Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 Napja nem jött meg akkor...

Bolya kérdése:

2 Napja nem jött meg akkor terhes lennék? Nagyon szeretnénk tesztelni nem merek!

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. tesztelsz

2 elmész nőgyógyászhoz


itt senki sem látnok, nem tudjuk megmondani, hogy babát vársz-e vagy sem. Vagy tesztelni kell, vagy dokinak megmutatni magad. Az egyikre rá kell szánd magad előbb-utóbb. Lehetsz terhes is, de késhet is mondjuk az idegességtől vagy hormonzavartól.

2011. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ez kétesélyes. Vagy baba, vagy késik.

Csak a teszt segíthet rajtad...

2011. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A teszt már biztosan kimutatja, így ha tesztelsz, azonnal megtudod, ha pedig nem, akkor még aggódhatsz a dolgon egy kicsit. Te tudod. :)


Mindenesetre szorítok a - számodra - jó eredményért! :)

2011. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1 éve probálkozunk és most késik elöször már annyi tesztbe csalodtam
2011. okt. 11. 13:36
 5/19 A kérdező kommentje:
Tegnap otta vér hejet fehér folyásom van
2011. okt. 11. 13:37
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez baba lesz! :) vér helyett folyás... :) jó jel! Tesztelj!!!!Főleg ha nem szokott késni!
2011. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem szokot késni soha mindig pontos szedem az elevitet ebbe a hónapba kezdtem ell szedni és a vas pezsgőtabletát nagyon örülnék ha tényleg baba lenne Szoritsál nekem holnap veszek mert messze van a gyógyszertár
2011. okt. 11. 13:43
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon +++++++++ szorítok:)! Drukkolok h végre baba legyen!Várom a fejleményeket!!
2011. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Huh hát én nem bírnám ki a helyedben akármilyen messze is van én már rohannék de mondjuk ez én vagyok... :D szorítok holnapra
2011. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem mikor nem jött meg, másnap bementem a DM-be, már nem tudom mi a márkája a tesztnek, de az akkor már teljesen egyértelműen kimutatta a babát.

Drukkolok!

2011. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!