Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. -én kellett volna megjönni...

21. -én kellett volna megjönnie, lassan 2 hete késik, de tegnap délután csináltam tesztet és negatív. Mi lehet? Terhesség? Bár akkor már kimutatta volna nem?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, igen, már ki kellene mutatni a tesztnek ha terhes lennél. Nem szedtél véletlenül barátcserjét, vagy nem ittál valami gyógyteát mostanában..mert ezek kitolhatják a mensit.
2012. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy ilyen esetben ciszta volt, de nekem fájdalmaim is voltak. Műtét lett a vége, de jóindulatú ciszta volt. Azóta anyuka lettem.:) Remélem nálad nem erről van szó, de ha terhes lennél, akkor az most hat hetes terhesség lenne, amit a teszt már rég kimutatott volna.
2012. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ittam semmit és nem ettem, de szurkál az alhasam és fehér folyásom van. Előző héten kedden voltam nőgyógyásznál, és ő nézett ultrahangon, nem látott semmit. Azt mondta hogy lehet h annyira kicsit a baba hogy még nem látszik, ha nem jön meg, akkor 1 hét múlva menjek vissza. Szerintem ultrahangon a cisztát látták volna már nem?
2012. szept. 2. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, biztos látták volna a cisztát. Akkor az Hála Istennek kilőve, de a teszt akkor is negatív, már mutatná.
2012. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi késésnél már mutatnia kellene a tesztnek!
2012. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
szia hat velem is pont ez a hejzet doki eszt monta nekem is es a cysta az bisztos nicsen mert ultra hang segicsege nekul is megtugya mondani a doki ...terhes lehec akor is ha meg negativ a teszt a baratnom 3 honapos volt es neki nemutata ki sot halotam mar sok ijenrol nekem csutortokon kel visza menem mert nalam is 6 hetes lenek es meg koraji ...
2012. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!