Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire befolyásolják ezek a...

Mennyire befolyásolják ezek a dolgok a hőgörbét?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban kezdtem el hőmérőzni a nőgyógyász javaslatára, mert 3 hónapja (ez a 4.) nem szedem a tablettát, viszont nem állt vissza a menzeszem. Minden reggel 7-kor felkeltem magam (általában 4-5 óra alvás megvan), mert szeptembertől úgyis hajnalban kell kelnem, és hogy ne az legyen, hogy a ciklus első felében pár órával később mérem, mint a második felében. Viszont pénteken derült ki, hogy kedden műteni kell majd (paraurethralis cysta), aznap volt hólyagtükrözésem is, és azóta kell szednem antibiotikumot, hogy ne gyulladjon jobban be. Utána még egy hétig kell szednem az antibiotikumot (minden este, illetve a reggeli után veszem be, tehát az esti bevétel és a reggeli mérés között minimum 7-8 óra eltelik). Az a kérdésem, hogy ezek a körülmények befolyásolják-e a mérést, vagy az e havi görbémet dobhatom majd a kukába?

Eddig ilyen egyébként, normálisnak számít?

[link]



2012. szept. 2. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

hát szerintem ennyi problémával ne akarj teherbeesni most már csak a műtét és a gyógyszer miatt se.

és igen befolyásolhatja a görbét is.

ebben az évben pihenj és újévben tervezzetek babát.

2012. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A műtét miatt legalább 2 hónapra amúgy is jegelni kell a babacsinálást, szóval novembernél előbb neki sem kezdenénk :) A hőgörbe azért kell, mert a nőgyógyász meg akarja nézni, hogy visszajött-e rendesen a ciklusom, vagy rá kell segíteni gyógyszeresen, szóval próbálkozni most nem próbálkozunk!
2012. szept. 2. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell kidobnod a görbét emiatt. Eddig normális, csak még nem volt ovud.
2012. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!