Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt használatával,...

Ovulációs teszt használatával, milyen hamar sikerül a baba?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 04:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használtam, mégis elsőre terhes lettem. Szerintem az a itka a dolognak, hogy szeretkezni kell!:-) Mi minden nap együtt voltunk a párommal, így esély se volt elszalasztani a termékeny napokat. Teljességgel tévhit, hogy a spermáknak idő kell, nem szabad naponta szeretkezni. Ez nem így van. Ez egy régi felfogás, csak sajnos még mindig sokan hisznek ebben. Szerelmeskedjetek, élvezzétek az együttlétet és meglátod, jönni fog a baba! Sok sikert!:-)
2008. máj. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia.

A másik titok,hogy nem szabad túlsa´gosan akarni.sajna én késön jöttem erre rá,de amint "kihagytam" a gondolataimból "elsöre"sikerült a baba.Hidd el.nem kellenek ovus tesztek.Ha a baba jönni akar,jönni is fog.Szeressétek egymást a görcsös akarom nélkül,és sikerülni fog.Jaa másik:-nem mindenkinél válik be a minden napi szex.

2008. máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elsőre nem sikerült, túl beleéltem magam, másodszorra vettem ovu tesztet, és picit "hagytam" a témát, és most itt vagyok 5 hetes terhes! Úgyhogy ovu teszttel elsőre összejött! Most meg alig akarom elhinni:)


Sok sikert!

2008. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!