Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől érezhetem még a mindjárt...

Mitől érezhetem még a mindjárt megjön érzést?

Figyelt kérdés
3 nap késéssel 8-án megjött.11-én el is múlt.elég barnás volt.általában 6-7 napig szokott tartani.most 4 nap volt.még mindig érzem a mindjárt megjön érzést.és feszül a has falam,néha szúr a köldököm alatt.mitől lehet ez?lehetséges hogy a szervezetem érzi még a mensest csak épp elmúlt már?vagy lehet valami más oka?
2008. máj. 13. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
van mikor érzi az ember ha elmulik a menzi utánna is. nem kell megijedni. ez természetes
2008. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi.még sose volt így.gondoltam a késés is bezavarhatott.meg hogy kevesebb ideig volt.reméltem hogy terhes vagyok...
2008. máj. 13. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
terhes is lehetsz. főleg ha kevesebb ideig tartott. a menyiségén nemvettél észre semmit?
2008. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem.kb. ugyan annyi volt mint máskor.csak a szine volt másabb.és ha méhenkívüli?
2008. máj. 13. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
nemhiszem. nemkell aggodni. nincs méhgen kivülid. akkor vagy nagyon véreznél vagy terhességi tüneted lenne. most ez ilyen volt. inkább a babára koncentrálj aki nemsokára a pocakodban lesz
2008. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2008. máj. 13. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha próbálkoztok a babával, és mégis véreztél, akkor menj orvoshoz, előtte tesztelj persze, de ki KELL zárni a méhenkívülit! A pozitív gondolkodás nem segít, ha a picid már megtapadt rossz helyen! Nagyon drukkolok, hogy ne így legyen, de ezzel nem lehet játszani. Tesztelj, és ha pozitív, akkor irány a doki mihamarabb!!
2008. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!