Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 26. napnál járok és pecsétel...

A 26. napnál járok és pecsételő vérzésem van. A hasam fájdogál, meg minden ami mensi előtt kell hogy legyen van. Valami hormonzavar lehet és nem lehet babám?

Figyelt kérdés
Ez a pecsételés nem csak törlésnél tapasztalható, hanem kb mogyorónyi barnás nyavaja is jött belőlem ma. Amúgy meg pisilés után piros. Ha ezt hormonzavar okozza van rá gyógyszer? :-(((
2008. máj. 13. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
bocsi annyi lemaradt,hogy nekem is mindíg úgy indult a mensi,hogy elötte pecse´telt.Söt,tegnap jött meg szülés óta elözször,és épp hogy van valami,de annál nagyobb a hasfájás.
2008. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van előtte 2-4 napig is barnás pecsétem és a rendes vérzés, ami enyhének mondható, (ha a nagy átlagot nézem) csak két nap, utána megint 2-3 nap maszatolás, és így néz ki a mensesem (mert a barnás pecsét nekem már beleszámít a mensesbe). Én is emiatt a hormon miatt aggódom, voltam már egy vérvételen, de akkor minden rendben volt, de állítólag egy ciklus alatt 3 vérvétel kell az egy helyett, szóval nem tudom, én nyáron megyek vissza újra a dokihoz és remélem mostmár a peteéréses támára meg erre is ráfekszik a többi bajom mellett.
2008. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia ha babát szeretnél és nem jön össze akkor írj egy privát üzit. Van egy készülék ami megmutatja, hogy mikor van termékeny napod és akkor lehet probálkozni. De írj privátot és ott részletezem.

Ne aggód 2hónap alatt nem sikerült az még nem azt jelenti hogy meddő vagy. Vannak olyanok akik éveket probálkoznak a babával és pár év után megszületik az a kis csoda amire annyi időt vártak.

A pecsételő vérzés meg lehet a mensi elöjele is, vagy lehet hogy terhes vagy.

Ha nem jön meg a mensid akkor vegyél tesztet aztán majd írd meg hogy mi lett az eredmény.

2009. okt. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A gyanúm beigazolódott, volt némi hormonzavarom. 10 hetes pocakos vagyok! Köszi szépen a felajánlást!
2009. okt. 26. 08:56
 15/15 anonim ***** válasza:
szia !gratula:) nekem is most sikerült:)
2009. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!