Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 26. napnál járok és pecsétel...

A 26. napnál járok és pecsételő vérzésem van. A hasam fájdogál, meg minden ami mensi előtt kell hogy legyen van. Valami hormonzavar lehet és nem lehet babám?

Figyelt kérdés
Ez a pecsételés nem csak törlésnél tapasztalható, hanem kb mogyorónyi barnás nyavaja is jött belőlem ma. Amúgy meg pisilés után piros. Ha ezt hormonzavar okozza van rá gyógyszer? :-(((
2008. máj. 13. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nemkell enyire megijedni. lehet hogy gombás fertőzés. nem viszket?mert nekem mikor gombás fertőzésem volt akkor barnás folyásom volt elég erősen. ne itgulj. ha nemulik el irány a doki. de ha viszket akkor magadtol is vehetsz canesten combit és hüvelytablettát felteszed ezt még terhesek is feltehetik,és elmulik magátol. én mikor azthittem baba nemertem elmenni dokihoz mert azsem jo ha kjorán nyukálnak fel és féltem . de vettem ilyet elmult a gombám és még rá is volt irva hogy terhesek is használhatják.
2008. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Dehogy vizsket, ha ennyi lenne a megoldás, örülnék. Majdnem minden mensim ezzel kezdődik. A ciklusaim 28 naposak, kétfázisú a hőmérsékletgörbém, de félek hogy nincs elég progeszteronom vagy nem is tudom mim. :-(
2008. máj. 13. 23:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet ez menses.csak valamiért előbb jött talán,és másabb.rövidebb,kevesebb.nem lehetséges hogy babád lesz?jelentkezhet így.milyen hosszúak amúgy a ciklusaid?
2008. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy megfog jönni ne legyél igy elkeseredve. vagy lehet ez beágyazodás jele is. mert ha jol számolom pont most kellet volna neki lennie. ird már le hogy sok van e vagy csak pár csepp és hogy miota és hogy pirosas is?amugy miota probálkoztok?
2008. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nincs sok, egész nap egy mogyorónyi mennyiséget tapasztaltam a betéten. Amikor törlök barna, majd pisilés után szép piros. Tegnap este kezdődött rózsaszínnel, ma meg már betét kellett.

Azt tudom, vagyis 90% hogy meg fog jönni, de normális a pecsételgetés előtte? Alig hallani olyan emberről akinek van ilyen a mensije előtt.

2008. máj. 13. 23:05
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem mindig ugy jön meg hogy pecsételés előtte 45 orával. de szerintem ez is természetes
2008. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez ugye nem ok arra, hogy legyen baba? Még csak 2. hónap volt hogy próbálkoztunk, de áhh... nem is az a baj, hogy nem sikerült, mert 2 hónap még nem idő, csak ez a nyavaja előtte. :(((
2008. máj. 13. 23:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ettől még lehet babád. a medőség nem itt kezdődik
2008. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Annyira nyomi vagyok! :-( Tudni kell, hogy volt, hogy 40-50 napig megvolt, majd végre valahára kaptam gyógyszert ami rendbetett. Csak annyi sarlatán van és már jártam úgy hogy én mondtam meg a dokinak, hogy mit kéne csinálni és mire gondolok mi lehet a baj. Ez ciki! Nem szeretnék éveket elpocsékolni azzal, hogy nem jönnek rá mi az oka annak, hogy nem jön a baba.
2008. máj. 13. 23:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia.

2hónap nem idö.Nekünk 11hónap kellett,mire sikerült a baba.Nem kell egyböl rosszra gondoln.bara´tnömnek 2év kellett,ök voltak kivizsga´láson,minden ok volt,még is 2 év.

Ùgy hogy ne izgulj,ne akard görcsösen,mert a pszichéd leblokkolja a szervezetedet.

A baba jönnki fog,mikor itt lessz az ideje.

15 hetes kislány anyukája.

2008. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!