Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa szemeremajak fajas/fesz...

Furcsa szemeremajak fajas/feszito erzes mire utalhat?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 20. napon. 1-2 napja eszrevetem ezt az erzest es eleg kellemetlen. Olyan erzes mintha meg lenne duzzadva es belulrol eg....mellette a hasam is szurkal allandoan, mint mensi elott. Valaki tapasztalt mar hasonlot??
2009. júl. 27. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

valoszinüleg hüvely fertüzés. menj dokihoz, nehogy méhgyulladásod legyen..

vagy a másik variácio. van akinek mensikor vagy pé-kor fájnak a nagyajkai..

2009. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
peteérés után termelődnek az ösztrogén hormonok, melyek vérbőséget okoznak a hüvelyben, feszitik a méhet, petefészkeket, és persze a melleket.ez is egy verzió.ha mégis gyulladás, mosogasd hideg vizzel, de ne ülj bele, nehogy megfázz
2009. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóakat érzek, mint a kérdező. Mensisen görcsöl időnként a hasam, igazából nem fáj, hanem az a tipikus feszítő érzés akkor mikor megjön, illetve előtte. Másik érzés, hogy időnként mintha fájna a hüvelynyílásom és néha a petefészkeim is fájnak és a méhem is. Még van egy hét. Akkor ezt mindet a mensi csinálja? Bocsi kérdező, hogy beleírtam, csak hasonlóakat érzek én is. Szerinted csak meg fog jönni nekünk, vagy talán baba?
2009. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! De jó,hogy ezt meg kérdezted. Én azt hittem ilyen csak nekem van. Még senkitöl nem halottam ilyen fálydalomrol. Én ugy fogalmaznám meg köznyelven én mit érzek ,hogy: a nunim nagyon fály ilyenkor. Nekem sajnos ilyenkor mindig menszit jelentett.
2009. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a mensi megjöttével a hormontermelés megszünik. ha valaki babás, akkor eltart egy darabig:D nem a mensi okoz, hanem a hormonok.
2009. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszi a valaszokat!:-) Amugy nekem azert furcsa ez a dolog, mert nekem ilyen erzesem meg akkor volt amikor megjott a mensim erosen (kb csak az elso napon). Es ez is mar reg volt, amikor meg fogi gatlot szedtem, kb egy eve....Es most csak a semmibol jelentkezett, holott az ovu tesztem a 15 es a 16-dik napon volt pozitiv...tehat peteeres utan vagyok 4-5 nappal.. Azt meg hozzateszem, hogy ebben a honapban kezdtem el szedni a baratcserjet tartalmazo multivitamint. Nem tudom, hogy ez szorakozik-e velem.
2009. júl. 27. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Részemről dettó, nekem minden mensi előtti tünetem ez: fáj a hüvelyem. Azt hittem, ezzel csak én vagyok így..

De szurkolok hogy Nálad ez babát jelezzen!! :)

2009. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!