Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden terhességnek másak a...

Minden terhességnek másak a tünetei?

Figyelt kérdés
úgy értem,ha az elsö babámnál pl abból tudtam,hogy terhes vagyok,hogy fájtak a melleim,akkor a másokdiknál is ebböl fogom tudni? vagy lehet,hogy nem is lesznek érzékenyek a cicik?
2012. aug. 30. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik teljesen más lesz, úgyhogy emiatt ne ess kétségbe, ha nem fáj a cicid, lehetsz terhes még! :)
2012. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tényleg? akkor ha most nem fáj a cicim,attól még lehet baba?
2012. aug. 30. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, nem mindenkinek fájnak a cicijei :)

Az h neked fájt az elsőnél, sem befolyásoló tényező :)

2012. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem se fájt, egyiknél se......a nagyobbal egyből rosszul voltam, a 2-nál a vérnyomásommal kezdett gond lenni. Szédültem, ilyenek.
2012. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit feszült csak mindekettővel a cicim, de az máskor is előfordul. Az elsővel semmi bajom nem volt, kicsit zizi volt a gyomrom, de reggeltől-estig a 17.hétig, amikor már éreztem mocorogni, a másodikkal kb. beágyazódástól ágyban feküdtem vagy egy hétig, olyan rosszul voltam, hánytam, szédültem, fejem fájt, a harmadik napon erős pozit teszteltem, és hányós is voltam végig.

MOst elvileg megvan a harmadik pocaklakó (3 nagyon halvány pozi teszt, holnap orvos), és most kb. déltől egészen elalvásig erős hányingerem van napok óta. Eddig háromból háromféle...

2012. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok.akkor ezek szerint nem érdemes arra várnom mindig,hogy mikor fognak fájni a melleim . :)
2012. aug. 31. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!