Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt után 5 nappal vagyok,...

Szilvig kérdése:

Nem várt után 5 nappal vagyok, nem jött meg, pedig úgy érzem néha. Tegnap és azelőtt teszteltem, negatív lett mindkettő.2 éjszaka is arra ébredtem, hogy picit görcsöl a méhem. A cicim szétszakad, és "melegem" van. Vélemények? Bizakodhatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne még egyszer tesztelned, reggeli első vizeletből. Igazából nekem ilyenkor már kimutatták a tesztek, de van akinek később lesz csak zebracsíkos:) Drukkolok!
2012. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap délután azért az orvost is meglátogatom.
2012. aug. 29. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem várt után 8 nappal vagyok. Előző héten csütörtökön csináltam délutániból egy tesztet, az negatív lett, tegnap voltam dokinál, hasi ultrahangot csinált, nem látott semmit, azt mondta hogy lehet hogy annyira kicsi még a baba hogy nem lehet látni, és ha nem jön meg akkor 1 hét múlva menjek vissza. De! Tegnap doki után kíváncsiságból csináltam még 1 tesztet, az is negatív lett...:( Szóval már ilyenkor régen ki kellene mutatnia úgyhogy szerintem nálam nincs baba sajnos. :( De a mellbimbóm érzékeny, néha meg meg szédülök, szurkál az alhasam, és tegnap este úgy éreztem hogy meg fog jönni mert görcsöltem, tegnap reggel mértem a hőmet 37,3 volt. Nem tudom mit gondoljak de a babáról már letettem, ugyan abban a cipőben járok mint te, én szurkolok Neked hogy babuci legyen! Szerintem tesztelj még egyet, elméletileg már ki kellene mutatnia! Írj mindenképpen hogy mi a helyzet!
2012. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, olyan fura érzésem van. Megérzés, vagy mi...Ma telefonon azt mondta az orvos, hogy van olyan, akinek jóval később mutatja ki a teszt, mert alacsony hcg szintje, vagy nem középidőben történt a dolog. Igazából fájdogál a pocakom, álmos vagyok, és zsíros kenyeret kívánok folyamatosan :) de lehet, hogy placebo...

Akkor drukkoljunk egymásnak, hajrá! és köszi a biztatást!

2012. aug. 29. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!