Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha napok óta vizes-krémes...

Ha napok óta vizes-krémes folyásom van és még van 4 napom mensiig, akkor lehet, hogy ez nem a mensit jelzi?

Figyelt kérdés
lehet, hogy többen ezt hívjátok testápolósnak, de nem vagyok biztos benne. az tuti viszont, hogy lassan 4-5 napja ilyen...
2009. júl. 26. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem menszi előtt mindíg ilyen!de ez egyénenként változó!ha neked nem ilyen szokott lenni menszi előtt akkor lehet h neked babát jelez!szorítok neked!
2009. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mensi előtt kb. 1 napig szokott vizes lenni, de most már 4 vagy 5 napja ilyen. és inkább fehér... amikor vizes, akkor csak vizes szokott lenni... abban nem vagyok biztos, hogy állagra milyen(nek kell lennie), de ennyi ideig nem szokott tartani. ezért kérdeztem, hogy ha ilyen sokáig tart, az jelenthet-e jót.
2009. júl. 26. 21:00
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval most már egy hete...
2009. júl. 28. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3 napja enyhén vizes a folyásom, szombatra nem várom. Azt hiszem nekem meg fog jönni. Csalódott vagyok. Sajnálom, de szerintem neked is meg fog jönni, főleg ha nincs semmi terhességre gyanút adó jeled.
2009. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gyanújelek vannak...
2009. júl. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!