Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség idején, mindig...

Terhesség idején, mindig magasabb a hő?

Figyelt kérdés
Ha terhes valaki, minden esetben magasabb a reggeli hő? Vagy ez egyéntől függ? Volt már olyan akinek nem mutatta ki a hő a terhességet? Mennyi idő után lehet magas a hő? A beágyazodás után, vagy menzesz elött pár nappal?
2008. máj. 13. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A beágyazodás is kb a menzi ideje előtt pár nappal van, de én nem tudom ezt a hőmérős dolgot, ha nem jön meg csinálj tesztet az tutibb. az én hőm 2 évig össze vissza volt és amikor terhes lettem akkor sem láttam semmi különbözőt.
2008. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is hőmérőztem elözőhéten, de meguntam, mert egyszer 36,2 egyszer meg 36,5 mutatot. Viszont minden jel arra utal, hogy lehetek babás. mégis kiváncsi vagyok, ha holnap megint hőmérőzök mit kellene látnom.
2008. máj. 13. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A peteérés az utolsó alacsony hőmérsékletű napon van! Azután a hő szépen lassan eléri a 37,0-et és e környékén marad! Ha megjön előtte 12-24 órával ismét lemegy, de ha babás vagy marad 37 körül! De ez nem mérvadó! Mindenkinek a saját alaphőjét kell figyelembe venni! Nekem 3 ciklust meg kellett "figyelnem" mire rájöttem, hogy mindig ugyanabban az időben van peteérés, és azt is tudom, hogy mikor fog megjönni, ha esetleg lemegy a hő! Én szorítok neked, hogy babás legyél! Ha kérdésed lenne még esetleg írj nyugodtan!
2008. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha beágyozodott, utána minden esetben 37 körül kell lennie a hőnek? Tehát , ha már babás vagyok!
2008. máj. 13. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor esik le, ha megjön! Nincs összefüggésben a hő a beágyazódással! Tehát ha nem vagy babás, a hőd akkor is a mensiig ennyi marad! Sajna ez van! :(
2008. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt akkor nem értem! Ha babás vagyok mennyinek kell lennie a hőnek, mit kell megfigyelnem? Tehát beágyazodás után!
2008. máj. 13. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
A peteérés után lesz magasabb a hőd! Az hogy beágyazódik-e a baba, az a hőtől független! A hődnek fennt kell lennie a mensiig! Ha nem jön meg az adott napon, és a hőd még mindig magas, na akkor kezdhetsz reménykedni! Remélem már érted!
2008. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Így tökéletesen, akkor csak a menzesz előtt kell izgulnom, hogy az addig mért hőm ne essen le.Köszönöm.
2008. máj. 13. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van! Szívesen! Szorítok, hogy a hőd maradjon jó sokáig fennt!
2008. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!