Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a tapasztalata?...

Kinek mi a tapasztalata? Teherbeesés előtt, babatervezéskor szedjen a pasi vitamint? Milyet?

Figyelt kérdés
Készülök ginekológushoz,és pasim nagyon szeretné hogy előtte szedjen vitamint,és szeretné hogy irassak neki,nektek ezzel milyen tapasztalataitok vannak,illetve tudnátok ajánlani valamit?Nemzőképesség ,teherbeesés esélyének megnövelésére
2012. aug. 26. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
az E vitamint szokták javasolni. mondjuk párom nem szedett semmit, mégis tankönyvi lett a spermaképe
2012. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én férjem e és c vitamint szedett.

Neki bevált...

2012. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is tervezzük a kisbabát a párommal. Igen, én fontosnak tartom, hogy a férjem is szedjen vitaminokat előtte. Én folsavat adok neki és B-vitamin komplexet,fontos az E-vitamin a sok gyümölcs, zöldség, az egészséges táplálkozás, ez mind segíti az egészséges spermaképet. Egyébként mi a Maca Vibe-t is kipróbáltuk . kicsit drága - nem nagyon pozitív véleményeket olvastunk róla. Sok sikert:-)
2012. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ezt jól elírtam:-)SZÓVAL, A MACA VIBE-RŐL NAGYON JÓ VÉLEMÉNYEKET OLVASTUNK!!!
2012. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ginekológust is kikérdezem,és majd iratok is neki valamit:)
2012. aug. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!