Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes úgy, h most...

Lehetek terhes úgy, h most várom a (doki szerint mindenképpen megjövő nemvárt) mensimet, a tesztjeim negatívak és a 42. napon vagyok? Ilyenkor nincs peteérés?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszteknek nem is hiszünk, a dokinak már kellene hinni sajnos... Ha ő azt mondta, hogy meg fog jönni, akkor az úgyis van nagy valószínűséggel. Ha kézzel megvizsgált, akkor is éreznei kell a terhesség jeleit, ha meg UH volt, akkor egyértelműen látnia kellett volna már, ha baba lenne...
2008. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kézzel vizsgált az 5. héten.

Szerintem a Norcolut kevert ennyire be, mert ennyit még sose késett, max 1 hetet...:(

Mikor fog megjönni???Semmi tünet, v jel nincs:(

2008. máj. 12. 15:07
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, úgy értettem, h ha próbálkozunk a férjemmel közben, míg megjön, vagy ilyenkor nincs peteérés?

Lehet, h jó nagy hülyeséget kérdeztem, de ez a biztos.Bocsi.

2008. máj. 12. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem, ilyenkor nincs peteérés. De ha kaptál norcolut-ot, akkor attól meg kell jönnie, nem? Vagy már megjött tőle, és ez a következő mensid késik?

De ha ilyen hosszú a ciklusod, akkor valószínűleg nincs peteérés, igen. :( De azért figyeld a jeleket, mert sosem lehet tudni... Szorítok neked!

2008. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kézzel megvizsgált, akkor éreznie kellett, hogy a méhed megnagyobbodott illetve megpuhult-e. Ha nem érezte, akkor bizony nem történt megtermékenyítés illetve beágyzódás. Előfordulhat, hogy nem volt PÉ-d.
2008. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a norcolut nemzavarhatott be mert az rendbe teszi a menzit.de ha nega a teszt akkor nem vagy terhes. inkább menj olyan dokihoz akinek ultrahangja is van. de ha 35 napnál többet szokott késni a menzi akkor nincs peteérés.
2008. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ápr 1-jén volt utoljára, h megjött.
2008. máj. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!