Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én már ezt nem értem. Mi van...

Én már ezt nem értem. Mi van velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valami nem stimmel mostanában, 3. napja késik a menstruációm, de mindig pontos 28 napos ciklusaim vannak. Minden menstruáció előtt fáj a mellem, de most semmi, még csak nem is érzékeny. Amikor nem eszek semmit, és üres a gyomrom kicsit mintha hányingerem lenne, vagy rossz lenne a gyomrom. Szurkál folyamatosan az alhasam, néha egyik oldalt, néha a másik oldalt meg a hátam fáj nagyon mostanában. Néha úgy éreztem hogy tuti hogy megjön, mert görcsölt az alhasam, de semmi. Sok tejszerű folyásom van, eddig ennyi nem volt sosem. Csináltam terhességi tesztet a menstruációm elmaradásának 1. napján, délutáni pisiből de negatív lett. Sajnos nincsen most pénzem még 1 tesztre mert váratlan kiadás jött be, lerobbant a kocsink és minden pénzt elvitt a javítása. Mit tegyek most hogy kiderüljön hogy baba van-e. Nem szeretném senkinek sem mondani egyenlőre először legyen biztos a dolog. A nőgyógyász ilyen esetekben mennyire távoli időpontot szokott adni? A hőm 36,5-7 körül mozog, reggel, de ha minden igaz akkor az átlag hőm 36-36,2 szokott lenni. Mikor délután mértem felszökött 37,2-5-re is, mondjuk tudom hogy a délutáni hő nem számít mert akkor alapjáraton mindenkinek megemelkedik. Volt már valaki hasonló helyzetben? Tudtok tanácsot adni? Igaz hogy nem tervezett baba lenne, ha az egyáltalán, de attól függetlenül boldogan megtartanánk párommal. Attól félek hogy nehogy ciszta legyen, vagy valami erősebb fertőzés.

2012. aug. 23. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig csak a teszt tud okosat mondani.

Mi sem A nődoki sem lát ilyenkor semmit.

Visszahívna 2-3 hét múlva.

Hol laksz? hátha van a környéken valaki, akinek megmaradt egy tesztje, és odaadná...

2012. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Vársz kicsit....


Ennyire túlbonyolítani...

2012. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miskolci vagyok. Akkor rontottam el amikor délután csináltam meg a tesztet. Lehetett volna több eszem is. Ha esetleg más nincs várok még egy kicsit hogy megjön-e és ha nem akkor valahogy megpróbálom megoldani. De még nem tudom hogy. Én nagyon boldog lennék ha babát várnék. :)
2012. aug. 23. 09:11
 4/10 anonim ***** válasza:

No akkor pech. Nekem van egy fölös tesztem Bp-n. :o)

Épp néztem, hogy mi a fenét csináljak vele. Kettő volt egybe csomagolva, de nekem csak egy kellett, jövőre meg lejár. És addig már biztosan nem kell nekem...

2012. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig teszt kellene.Nekem pont úgy volt mint nálad mindig 28 napra jött meg,sose késett előtte.Én az elmaradt után 3 nappal reggeli elsőből csináltam,erős pozi volt.De nekem is rendesen görcsölt a hasam mikor meg kellett volna jönnie.Szóval a lényeg hogy venned kéne egy tesztet és reggeli elsőből megcsinálni.Esetleg az édesanyádtól nem tudsz kölcsön kérni?Ha jó a kapcsolatotok neki nyugodtan elmondhatod.Nem kell a legdrágább teszt az olcsóbb is ugyanúgy kimutassa.Én Lilyvel teszteltem(rossmann)2db-os vizeletbemártós.
2012. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5.vagyok

Lehet hülye ötlet de a 4. esetleg borítékban nem tudná elküldeni a kérdezőnek?

2012. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kár hogy 180 km-re lakunk egymástól. De akkor ezek szerint sikerült Nektek a baba? :) Gratulálhatok? :)
2012. aug. 23. 09:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak nem mondom el amíg nem biztos, ő úgy van vele hogy ráérünk még a gyerekkel. Persze ráérünk de ha becsúszna akkor nem vetetem el, én már régen szeretnék babát. 22 éves vagyok és nem akarok sokáig várni vele, fiatal anyuka szeretnék lenni. :) Kölcsönkérni nem akarok Tőle, így is rengeteget segít Nekünk mindenben, pláne hogy ez nekik is egy minuszos hónap. Majd ha mást nem várok még egy kicsit, csak annyira nehéz, lassan telnek a napok így hogy reménykedek benne hogy babát várok. :) Én nem várom el itt senkitől hogy adjon nekem tesztet vagy küldjön, mindenki pénzből él. Én arra voltam kíváncsi hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben. :):):) Köszönöm az eddigi kedves válaszokat! :)
2012. aug. 23. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mensi elmaradás utáni első napon este pozi volt a teszt, ráadásul nem is volt halványka. Ettől függetlenül még lehet baba, csak ne éld bele magad.

Drukkolok Neked! Remélem megírod majd.

2012. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na csak tudtam venni tesztet, de ma reggeli első pisiből is negatív lett...4. napja van hogy késik, úgyhogy ha nem jön meg hétfőig akkor megyek orvoshoz, mert akkor tuti valami nem oké...
2012. aug. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!