Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esek teherbe?

Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt a párommal,több mint 2éve próbálkozunk a babával,de nem akar össze jönni.én rendszeresen járok nőgyógyászhoz.de párhónapja elmentünk mindketten egy alapos kivizsgálásra.és mindkettem teljesen egészségesek vagyunk.

de akkor miért nem sikerül??


2012. aug. 22. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagytok kompatibilisek egymáshoz. Ismerek olyan párt, akiknek nem jött össze a baba és szétmentek, majd mindkettőjüknek másik párral sikerült.
2012. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lehet még sem vagytok teljesen egészségesek. Milyen kivizsgálások voltak? Megnézték nem vagy e elzáródva?
2012. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Endokrinológusnál is jártatok? A hormonokat ritkán nézi a nőgyógyász, ha nézi is, nem ért úgy hozzá (nem ez a szakterülete) így néha olyan értékre is rámondja hogy jó, ami ahhoz hogy terhes legyél nem jó.

Átjárhatósági vizsgálatot is érdemes csináltatni, ha a hormonok, cukor teljesen rendben van.

Illetve, ha még mindig nincs meg az ok, akkor lehetnek lelki okai is annak hogy még nem sikerült. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

Egyébként mit tanácsolt az orvos? Gondolom mondott valamit... inszeminációt is meg lehet próbálni ha minden más rendben.

2 év szerintem elég sok idő már ahhoz, hogy mostmár tegyetek érte többet, járjatok utána a dolgoknak. Ne hagyjátok magatokat lerázni, hogy még fiatalok vagytok, ne görcsöljetek...stb. A sok kudarc sikertelenség, a legjobb kapcsolatot is képes tönkretenni.

2012. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

igen jártunk endokrológusnál,minden rendben van.

hozzá teszem hogy dohányoztam,elsősorban azt tanácsolta az orvos hogy szokjak le a dohányzásról.megtettem,már fél éve nem gyújtottam rá.

tény és való hogy nagyon rá vagyok stresszelve az egészre,mert már annyira akarom.minden hónapban mikor meg jön sírógörcsött kapok és várom hogy mikor lesz már a következő peteérésem,és ez így megy minden hónapban.ezt kellene valahogy legyőznőm.mert biztos hogy ez játszik közre.

olyan fiatalok már nem vagyunk én 27 a párom 36.a dokim nagyon segítőkész azt mondta mindent megfog tenni hogy meg találjuk a problémát.

2012. aug. 22. 12:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is minden rendben volt a dokik szerint, de mégis 5 éve várunk a pindurra. Nem emlékszem már mi volt a vizsgálat neve, de kiderült hogy a hüvelyváladékom mindig azonnal megöli a kis farkasokat. Most kaptam ilyen hüvelyzuhanyt, meg hüvelygélt. Ha nem sikerül így akkor inszem fog következni!
2012. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Értem, és megértem.

Én ugyan próbálok magamon uralkodni, és nem kiborulni minden hónapba, de szenvedek az tuti. És akármennyire is mondják hogy nem szabad görcsölni, akarni, ezt csak mondani könnyű, főleg olyannak akiknek már van gyereke, vagy még nem is akar.

Én azt tudom mondani, keress valakit aki tud neked segíteni a stressz oldásban. Nekem a párom "pszichológusom", neki bármit elmondhatok, és ez érzem rengeteget segít. De nem minden férfi akar erről beszélni, hallgatni, meg nem is minden kapcsolatban tesz ez jót, úgyhogy ha úgy ítéled meg, hogy a pároddal nem elég, vagy nem tudod, nem akarod megbeszélni, én beszélnék valaki mással (pszichológus, biztos van olyan aki meddőségi témával foglalkozik, kineziológus.) Közben pedig gondolj arra, hogy az orvosod segíteni akar, (nem minden doki ilyen rendes/kedves) és bízz benne hogy tud is segíteni.

Kitartás!

2012. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mivel én nem magyarországon élek,így nem is otthon voltam dokinál.a magyar egészségügy meg sem közelití a holland egészség ügyet.ezért van az hogy egyáltalán nem kételkedem abban amit a doki mond.minden lehetséges vizsgálatott elvégeztek.talán az én túlságos stresszelésem az oka!
2012. aug. 22. 13:21
 8/14 A kérdező kommentje:

aranyos vagy kedves 6-os.

szerencsére én is mindent megtudok beszélni a párommal,ilyen problémánk nincs.

voltak időszakok mikor túl nagy volt rajtam/rajtunk a nyomás a stressz.volt min idegeskedni.azt az időszakot ennek írhatom be hogy nem sikerült.

de most már minden rendben,nincs min stresszeljek.

2012. aug. 22. 13:25
 9/14 anonim ***** válasza:

óóó hát akkor a lehető legjobb kezekben vagy. :)

Ez esetben azt mondom nézd meg ezt :

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

És próbálj valamit kitalálni hogy oldhatnád a stresszt, a feszültséget. Jóga? Mindenkinek más segít... csak egy tipp volt.

2012. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,megfogom majd nézni!
2012. aug. 22. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!