Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap vettem egy ovulációs...

Tegnap vettem egy ovulációs lh pg 53 mikroszkópot. Nyálból páfrányos lett, hüvelyből buborékos. Ma reggel újra megnéztem nyálból és már semmi. Lemaradtam volna? Ovulációs tesztcsík tegnap is negatív lett

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg érdekes ez az ovulációs mikrószkóp. Én ha betartom a leírásban lévő dolgokat (1 órával előtte nem eszek, iszok), akkor mindig páfrányos. Tehát akkor nekem minden nap termékeny nap?!

Én mindig nyálból nézem, mesterséges fénytől kb. 50 cm-re tartva.

Ajánlom mellé a hőmérőzést is.

2009. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegnap mikor nézted meg?Nekem is van mikroszkópom,de mindig a reggeli nyálminta kell hozzá,fogmosás elötti.Ha tesz nega akkor tutira nincs érésed.Hüvelyből is szabad?Nem is tudtam,nem gond hogy innenn-onnan nézed?
2009. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan működött.
2009. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem össze-vissza mutatta,11hónap próbálkozás után,vettem ovu tesztet és azzal már a második hónapban terhes lettem:D.Nekem nem vállt be,ki is dobtam,vegyél inkább ovu-tesztet:D

10.5hós kisfiú anyuja

2009. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Emlékszel, hogy hogyan voltatok együtt, mikor foganhatott?

Elnézést, kérdező! Csak érdekel az ovutesztes dolog...

2009. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már nem igazán hiszek a mikroszkópnak.Nekem is mutatta a peteérést,és most a 40. napon is páfrányt mutat, pedig két negatív tesztem van.Én biztos veszek ovu tesztet, vizeletből biztosabb a dolog-szerintem.
2009. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,kedves utolsó előtti.Persze,hogy emlékszem,nekem 30napos ciklusaim vannak(állt.mindig),és azt írta a teszt,hogy a 11.naptól kell nézni.Ez azt jelenti,hogy a du.-i pisiből(nem reggel mint a terhestesztnél),lepisilsz egy csíkot és vársz,hogy mi az eredmény,ha pozitív vagy a kontroll csíknál erősebb a vonal akkor kell akciózni.Nekem három nap volt pozi,erős mégerősebb és picit halványabb.Az első hónapban nem sikerült,de a másodiknál már igen és már 10.5hós a kisfiunk.Sok sikert minden babára vágyónak,én csak ajánlani tudom,mert ha nincs peteérésed(figyel 2-3hónapig ha nincs pozi napod),irány a doki és kapsz bogyót.

Üdv mindenkinek Vera

2009. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!